ЗАПРОШУЄМО у групи спортивного ушу для дітей

Запрошуємо хлопчиків та дівчат у групи спортивного ушу

Всі батьки хочуть пишатися своєю дитиною. Та більшість розуміє, що пишатися потрібно за справжні досягнення, а не за примарні якості. Тому батьки прагнуть знайти у дитині найкраще та виховати морально-вольові якості, які допоможуть у майбутньому стати майстром своєї справи.

Наша професійна команда допоможе Вашій дитині полюбити активний спосіб життя та виховати найкращі якості. Спорт допоможе дитині стати здоровою, сильною та дисциплінованою. Хто знає, може саме Ваше чадо підніметься на вершину спортивного "Олімпу" та стане справжнім прикладом для наслідування.

Досвід нашого тренерського складу та любов до дітей допоможе дитині досягти поставленої мети. Тренери Одеської федерації ушу знають, як знайти індивідуальний підхід до кожної дитини.

Записавшись у спортивну групу, дитина потрапить у чудову командну атмосферу, де почне свій приємний та захоплюючий спортивний шлях. За роки тренувань юний спортсмен зможе значно розвинути силу, гнучкість, швидкість, координацію, витривалість, що дозволить йому зміцнити серцеву та дихальну системи, зміцнити імунітет та вирішити проблеми з опорно-руховим апаратом. Також, важливу роль у розвитку майбутнього чемпіона грає і виховання морально-вольових якостей, що дозволить юному чемпіону не зупинятися на досягнутому і завжди прагнути досягати найвищих результатів.

Набравшись спортивного досвіду, юний спортсмен зможе виїжджати на найпрестижніші змагання ушу спочатку у складі збірної команди Одеської федерації ушу, а потім і збірної України.

Приходьте до нас займатись!

Ознайомтеся докладно з нашою навчальною спортивною програмою "Чемпіон" для дітей 7-11 років

Наші заняття проводяться у всіх районах міста – Приморському, Київському, Малиновському та Суворівському районах, а також на Фонтані та в центрі:

- школа на проспекті Гагаріна;

- школа на В. Арнаутській;

- школа на вул. Комарова;

- школа на Фонтанській дорозі;

- школа на 5 ст. В. Фонтану;

- школа на вул. Ільфа та Петрова;

- школа на проспекті Небесної сотні;

- школа на Льва Толстого;

- школа на вул. Марсельська.

Також, запрошуємо на тренування до інших міст Одеської області:

- м. Южне, школа на проспекті Перемоги;

- м. Ізмаїл, школа на вул. Радянської;

- м. Арциз, школа на вул. Вокзальна;

- смт Теплодар, школа на вул. Комунальна;

- смт Авангард, школа на вул. Центральний.

 

Читайте статтю про відкриття Одеської школи ушу 1 вересня 2016 року. Вперше в Одесі з'явився спортивний центр ушу.

Також, читайте статтю про історію створення, становлення та досягнення команди Одеської федерації ушу.

Дивіться спортивне життя нашої команди.