Збірна Одеської області з ушу саньшоу вдало виступила на Чемпіонаті України

30 жовтня2023

Кращі спортсмени Одещини здобули 44 медалі

У Вінниці відбувся чемпіонат України з ушу-саньшоу, де незважаючи на війну в Україні, прийняло участь понад 250 спортсменів з дев'яти регіонів України. Збірна Одеської області виступила, завоювавши загалом 44 медалі - 13 золотих, 16 срібних та 15 бронзових, та завоювавши 2 командне місце після збірної Вінницької області. Це досягнення є одним із найкращих результатів для збірної Одеської області з ушу-саньшоу.

Велика подяка тренерському складу збірної Одеської області - Сергію Чепому, Андрію Кану, Армену Саакяну, Наталії Коган, Генріху Саакяну, Анатолію Шелудько, Володимиру Костамаровському, Вадиму Никитенко та старшому тренеру збірної області у розділі ушу-саньшоу, Олександру Бережному. Окрема подяка суддям за якісну роботу на змаганнях. Президент Одеської федерації ушу, заслужений тренер України, Леонід Борисов, підкреслює, що Одещина може відчувати гордість за високу якість роботи тренерів і вражаючі результати спортсменів.

Не менш важливо відзначити роль організаторів та керівництва Української федерації ушу та Вінницького обласного осередку з ушу у проведенні змагань в безпечних умовах. Разом ви всі рухаємось до перемоги!

Дивись ФОТОРЕПОРТАЖ