Завершився Турнір Одеської федерації ушу з Загальної фізичної підготовки

22 липня2023

У змаганнях взяли участь 120 спортсменів з ушу

У суботу, 22 липня 2023 року пройшли змагання з загальної фізичної підготовки. Ця захоплююча подія об'єднала 120 спортсменів з усіх куточків міста Одеси та Одеської області, які змагалися у різних видах фізичної активності та демонстрували свої найкращі спортивні здібності.

Організатором змагань стала Одеська федерація ушу, метою якої є популяризація здорового способу життя та підтримка активних заходів у спортивній сфері. Захід відбувся на спеціально облаштованому стадіоні з чудовими умовами для учасників за пітримкою управління з фізичної культури та спорту Одеської міської ради.

Змагання пройшли в дружній та сприятливій атмосфері, де спортсмени підтримували один одного та обмінювалися досвідом. Кожен учасник отримав нагороду за участь, а переможці отримали дипломи та цінні призи від організаторів.

Змагання з загальної фізичної підготовки стали справжнім святом для всіх присутніх, де спортивні досягнення і дружня атмосфера об'єднали учасників та глядачів. Захід сприяв популяризації здорового способу життя, спорту та фізичної активності, і, безумовно, залишився яскравою подією в спортивному календарі регіону.

Дивись ФОТОРЕПОРТАЖ