Вихованці ОФУ вдало виступили на чемпіонаті України з ушу-таолу

3 квітня2023

Одесити здобули 25 медалей чемпіонату України з ушу-таолу

1-2 квітня у Броварах (Київська область) проходив чемпіонат України з ушу (розділ таолу).

Незважаючи на повномасштабну війну в Україні, у змаганнях взяли участь 160 спортсменів із 10 областей України. Спортсмени різних вікових груп із різних куточків нашої державі були дуже раді можливості показати себе на змагальному майданчику.

Традиційно успішно на Київщині виступила збірна Одеської області, яка здобула загалом 25 медалей: 4 золотих, 13 сріблих та 8 бронзових.
Велика подяка тренерам, які підготували спортсменів, а також суддям, які працювали на змаганнях упродовж двох днів – Ганні Борисовій, Дар’ї Меткій, Андрію Олійнику, Марині Язіковій та старшому судді Леоніду Борисову!

Окремо хочеться подякувати керівництво Української федерації ушу та Броварську школу ушу за сміливість в організації та повну безпеку на змаганнях.

12. Казанжи Аріна 2, 2

Деяким спортсменам зовсім трішки не пощастило потрапити на п'єдестал але виступали вони дуже достойно. Особливо вдалими виступами відзначились Мізіна Ірина та Павлюченко Аріадна.

За словами президента Одеської федерації ушу Леоніда Борисова, чемпіонат України з ушу – це завжди дуже відповідальний старт, який дає змогу спортсменам та тренерам зростати. «Я дуже радий бачити більше дітей на змаганнях, бо це дуже важливо для розвитку кожного, хто любить ушу. Мені дуже сподобалися виступи представників нашої команди. Багато хто показав справжне ушу, і це дуже круто, бо є великий потенціал виховати справжніх чемпіонів!», зазначив Леонід Вікторович.