В Одеській області завершилися спортивно-тренувальні збори з ушу-саньда

25 серпня2023

Одеська область дихає спортом

Цього тижня відбувся навчально-тренувальний та суддівський семінари з ушу-саньда, який провела Одеська федерація ушу спільно з СК "Таїрова". Семінари відбулися під егідою Української федерації ушу.

Навчально-тренувальний семінар проводив один із найкращих фахівців з ушу-саньда в Україні Тулюк Сергій Владиславович (керівник осередку Української федерації ушу у Хмельницькій області). Суддівський семінар з ушу-саньда пройшов під керівництвом заступника технічного комітету

Української федерації ушу Бережнова Олександра Миколайовича (керівник осередку Української федерації ушу у Херсонській області).

За словами президента Одеської Федерації ушу Борисова Леоніда Вікторовича, такі семінари дуже важливі для того, щоб спортсмени краще підготувалися до майбутнього спортивного сезону і змогли гідно виступити на змаганнях. Наша мета – виховати сильних спортсменів, які зможуть перемагати як на Чемпіонатах України, так і на міжнародних змаганнях.

Велика подяка тренерам керівникам, які допомагають робити ушу краще. Дякуємо президенту Української федерації ушу Олегу Чуканову, головному тренеру збірної Андрію Ковалю. Дякуємо тренерам, які допомагають створювати сильну команду Одеської області з ушу-саньда - Сергію Тулюку, Олександру Бережному, Андрію Кану, Армену Саакяну, Генріху Саакяну та іншим.