В Одесі завершилися спортивно-тренувальні збори з ушу-саньда

24 липня2023

Понад 50 участників з різних куточків України

23 липня успішно завершилися навчально-тренувальні збори з ушу-саньда в мальовничому місті Одесі. Захід, який тривав протягом тижня, зібрав більше 50-ти учасників з різних куточків країни, щоб підвищити свою майстерність, знайти нових друзів та пропагувати здоровий спосіб життя.
Ушу-саньда - це вид бойового мистецтва, що поєднує в собі рухи боротьби, кидків, ударів руками та ногами. Воно виникло в Китаї і вже століттями привертає увагу любителів бойових мистецтв по всьому світу. 

Навчально-тренувальні збори в Одесі стали важливою подією для усіх прихильників ушу-саньда. Спортсмени зустрілися щоб показати свої вміння, а також для обміну досвідом і творчих ідей. Професійні тренери і інструктори допомагали учасникам удосконалити свою техніку, а також підкреслювали важливість дисципліни, самоконтролю та духовної гармонії, які є основою ушу-саньда. 
Організатори заходу підкреслюють, що головною метою є підготовка до національних та міжнародних змагань, а однією з ключових завдань цього заходу є популяризація ушу-саньда серед молоді. Такі спортивні заходи стають сприятливим середовищем для розвитку сильного характеру, дисципліни, сміливості та впевненості у молоді.

Велика подяка Президенту Української федерації ушу Олегу Чуканову та головному тренеру збірної України з ушу за сприяння у проведенні зборів з ушу-саньда, головному тренеру з ушу-саньда Вадиму Зашейко, Сергію Рубашкевичу, Олександру Бережному та Леоніду Борисову за проведення та організацію заходу. Окрема подяка команді Одеської федерації ушу за організаційну підготовку зборів.

Дивись ФОТОРЕПОРТАЖ