В Одесі відбувся тренерсько-суддівський семінар з ушу-саньда

21 липня2023

Майбутні судді, нові знання та гарні враження

21 липня успішно завершился тренерсько-суддівський семінар з ушу-саньда в місті Одесі. Захід проходив в межах навчально-тренувальніх зборів з ушу-саньда, який тривав протягом тижня, зібрав більше 50-ти учасників з різних куточків країни, щоб підвищити свою майстерність, знайти нових друзів та пропагувати здоровий спосіб життя.
Ушу-саньда - це вид бойового мистецтва, що поєднує в собі рухи боротьби, кидків, ударів руками та ногами. Воно виникло в Китаї і вже століттями привертає увагу любителів бойових мистецтв по всьому світу. 

Тренерсько-суддівський семінар з ушу-саньда став важливою подією та стимулом до розвитку ушу в Україні. Нескорена Нація навіть під час війни має величезну силу, щоб розвивати свою улюблену справу займаючись дітьми та пропагувати здоровий спосіб життя. 
Організатори заходу підкреслюють, що головною метою є підготовка кваліфікованих суддів для участі у національних змаганнях. 

Велика подяка Президенту Української федерації ушу Олегу Чуканову та головному тренеру збірної України з ушу за сприяння у проведенні зборів з ушу-саньда, головному тренеру з ушу-саньда Вадиму Зашейко, Сергію Рубашкевичу, Олександру Бережному та Леоніду Борисову за проведення та організацію заходу. Окрема подяка команді Одеської федерації ушу за організаційну підготовку зборів.

Дивись ФОТОРЕПОРТАЖ