В Одесі відбувся Новорічний турнір Одеської федерації ушу

25 грудня2023

Майже 130 спортсменів прийняли участь у новорічному святі

Наприкінці року в Одесі зібралися маленькі чемпіони для участі в спортивній події - Новорічний кубок Одеської федерації ушу. Змагання проходили два дні. С початку, в першій день змагалися спортсмени у розділі ушу-саньшоу. А вже на наступний день на килим виходили юні таланти у розділі ушу-таолу. Це свято бойових мистецтв та талантів молоді стало неперевершеним способом відзначити завершення року та підготувати дітей до святкового настрою.
Талановиті спортсмени віком від 6 до 15 років взяли участь у цьому заході, де кожен із них мав можливість продемонструвати свою майстерність та техніку.
Змагання відзначились дружелюбною атмосферою, де головною метою було сприяти розвитку дітей та підтримувати їх в участі у спорті. 
Новорічний кубок Одеської федерації ушу з ушу саньшоу для дітей виявився вдалим завершенням року та чудовою можливістю для маленьких спортсменів взяти участь в захоплюючих змаганнях. Спортивна радість та святкова атмосфера стали найкращим подарунком для дітей та їхніх родин. Нехай цей захід залишить позитивні спогади та вдохновлятиме юних учасників на нові досягнення у світі ушу.

За словами заслуженого тренера України, Президента Одеської федерації ушу Леоніда Вікторовича Борисова, “ці змагання стали чудовим завершенням дуже непростого року. Мені дуже приємно бічити талановиту молодь, яка приходить до спортивної зали. Дякую батькам за стійкість, терпіння та повагу до спорту. Хочу подякувати тренерам, які своєю любов'ю, вірою в дітей та свою улюблену справу, незважаючи на складнощі, кожного дня продовжують допомагати дітям стати краще! Ми дуже хочемо щоб майбутні покоління нашіх дітей були здоровими, сильними та щасливими! І ми це зробимо! Разом, обов'язково зробимо!”

Дивись ФОТОРЕПОРТАЖ з саньшоу

Дивись ФОТОРЕПОРТАЖ з таолу