В Одесі на початку 2024 року пройшли збори з контактного ушу

29 січня2024

Одеська федерація ушу ударно розпочинає 2024 рік

27-28 січня відбувся навчально-тренувальний семінар з ушу-саньда, який провела Одеська федерація ушу. Семінари відбулися під егідою Української федерації ушу.

Навчально-тренувальний семінар проводив один із найкращих фахівців з ушу-саньда в Україні Бережний Олександр Миколайович (керівник осередку Української федерації ушу у Херсонській області).

За словами президента Одеської Федерації ушу Борисова Леоніда Вікторовича, такі семінари дуже важливі для того, щоб спортсмени краще підготувалися до майбутнього спортивного сезону і змогли гідно виступити на змаганнях. Наша мета – виховати сильних спортсменів, які зможуть перемагати як на Чемпіонатах України, так і на міжнародних змаганнях.

Велика подяка тренерам керівникам, які допомагають робити ушу краще. Дякуємо президенту Української федерації ушу Олегу Чуканову, головному тренеру збірної Андрію Ковалю. Дякуємо тренерам, які допомагають створювати сильну команду Одеської області з ушу-саньда - Олександру Бережному, Андрію Кану, Армену Саакяну, Наталії Коган, Генріху Саакяну, Вадиму Нікітюку, Олександрі Агріковій та іншим.

Дивись ФОТОРЕПОРТАЖ