Програма тренувань - ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ

Програма з ушу - "ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ"

 «Фізичні вправи мають бути щоденними, в повній відповідності до розумових знань, тому що вся одноманітна діяльність стомлює людину і забирає в ній будь-яку самостійність».

П.Ф.Лесгафт

Програма являє собою струнку гнучку систему, яка дозволяє навчити дитину відчувати своє тіло та володіти ним, отримуючи від цього задоволення та радість; допомогти знайти для себе те, що найбільшою мірою відповідає його темпераменту та фізичним здібностям.

Для кого підійде ушу? Для дітей віком від 6 до 12 років, а також більш гнучка програма для підлітків віком від 12 до 17 років.

Наша мета.  Головною метою програми є вдосконалення рухової діяльності дітей на основі формування потреби у рухах. Допомогти дітям розвинути рухливість, гнучкість та еластичність хребта та суглобів. Розвинути вміння володіти своїм тілом. Вчити дітей зберігати правильне дихання.

Наше завдання. 

1. На основі визначення рівня фізичної підготовленості та стану здоров'я, застосовувати індивідуальний підхід у фізичному розвитку та виявленні рухових інтересів кожної дитини.

2. Виявити фізіологічну та психологічну схильність кожної дитини до того чи іншого направлення в ушу.

3. Сформувати у дитини стійкі навички засвоєних рухів від простого до складного, шляхом фізичної та психічної роботи.

4. Через ігрові форми навчання та створення розвиваючого середовища здійснювати ефективне виконання спортивної програми тренувань.

5. Виробити стійкі навички володіння своїм тілом з метою збереження здоров'я у різних нестандартних ситуаціях, які можуть статися у їхньому житті.

6. Сформувати у дитини уявлення про здоровий спосіб життя, виробити стійкі навички самостійної організації життєдіяльності.

Методи. Велику увагу в Програмі приділено позитивному емоційному забарвленню фізичної діяльності. З цією метою пропонується досить широкий спектр тренувальних вправ, насамперед найрізноманітніші як за формою, так і за змістом. Особливо широко використовуються сюжетні ігри та наслідувальні рухи.

Особливості. Ушу дозволить вашим дітям менше хворіти та вміти справлятися з будь-якими труднощами. Ушу не тільки робить дитину сильнішою, воно загартовує її дух. А в умовах сучасного життя стійкість до різних стресів, якої навчається дитина на заняттях ушу, стає просто незамінною якістю.

Щоб опанувати будь-яку техніку, необхідно ретельно тренуватися. У цьому дітям допомагають тренери, які вкладають свою душу в кожну дитину.

Читайте докладно про оздоровче ушу для дітей та адреси спортивних залів.

Автор програми - Заслужений тренер України, 

Президент Одеської федерації ушу Леонід БОРИСОВ