В Одесі відбулося спортивне свято з ушу для дітей - Відкрита першість Одеської федерації ушу 2024

3 червня2024

На змаганнях з таолу та саньда прийняли участь майже 200 дітей з 17-ти клубів та шкіл

В Одесі завершилися змагання для дітей - Відкрита Першість Одеської федерації ушу. Два дні, два спортивних зала, дві дисципліни - таолу та саньда, майже 200 спортсменів, 17 шкіл та клубів, 330 спортивних віступів, майже 100 комплектів нагород, купа позитивних емоцій для дітей та батьків, - це все Відкрита першість Одеської федерації ушу.  

Так, в суботу пройшли змагання з таолу де прийняли участь майже 100 спортсменів різних вікових груп. Було розіграно 55 комплектів медалей. А вже у неділю стартували змагання у дисципліні саньда, де прийняло участь 90 спортсменів. На змаганнях з саньда було розіграно 42 комплектів медалей.

Наймолодшому спортсмену на змаганнях було 5 років. Незважаючи на хвилювання, вони показали високий рівень підготовки та неймовірну старанність. Для багатьох спортсменів це був перший досвід змагань, який стане чудовою можливістю для подальшого розвитку як фізичних, так і морально-вольових якостей. 

Президент Одеської федерації ушу Леонід Борисов зазначив, що: “такі заходи сприяють популяризації ушу серед молоді, а також допомагають дітям розвивати дисципліну, впевненість у собі та командний дух. Глядачі залишилися задоволеними, підтримуючи спортсменів і насолоджуючись видовищем. Це спортивне свято стало важливим кроком у розвитку ушу в Одеській області та надихнуло багатьох учасників на подальші тренування і досягнення! Попереду нас чекає багато цікавих спортивних подій і ми вже до них готуємось!”

Дивись ФОТОРЕПОРТАЖ з таолу

Дивись ФОТОРЕПОРТАЖ з саньда